środa, 4 lutego 2015

Muśnięcie obuszkiem młotka

Opinie, że czasy mamy coraz gorsze, obyczaje bardziej toporne niż niegdyś, a młodzież źle wychowaną, uważałam dotychczas za typowe dla malkontentów, marudów i rozczarowanych życiem złośliwców. A tu kilka dni temu trafiłam na nową interpretację uroczej piosenki z "Kabaretu Starszych Panów" i jakby mnie ktoś musnął młotkiem, zrzucając różowe okulary z oczu.
Obejrzałam inne nowsze wykonania piosenki. Ściana między subtelnym żartem, a przaśną dosłownością i koszarowymi kanonami piękna jest rzeczywiście cienka, a w 55 sekundzie ostatniej interpretacji przebita wulgaryzmem jak gwoździem.....................................

Zwróćcie uwagę, gdzie chłopię niżej wbija gwóźdź za pierwszym razem! Miejsca pod dostatkiem, a ten wybrał sobie akurat takie.Aktualizacja 28.12. 2015.
Usunęli niestety ten film. Pierwszy rogacz III RP (ten co to wiecie dzieci w Cedyni do tarczy przybijał) wbijał na nim gwóźdź w polskiego orła i ślinił się obleśnie na widok nieco roznegliżowanej dziewczyny. Może i dobrze, że tego nie zobaczycie.
....................................

Niektórym współczesnym artystkom finezyjny żart wyraźnie na żołądek szkodzi.

1 komentarz:

  1. Podobnie jest z "Tango Kat" - każde kolejne wykonanie bardziej prymitywne :(

    OdpowiedzUsuń